MFR1WSFRF52-97R6
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-97R6
JLCPCB Part #
C1752093
Description
-55℃~+155℃ 1W 97.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS