AC0402FR-7W49R9L
MFR.Part #
AC0402FR-7W49R9L
JLCPCB Part #
C5936310
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS