RV0805FR-0722ML
MFR.Part #
RV0805FR-0722ML
JLCPCB Part #
C6669010
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS