AC0402FR-7W332RL
MFR.Part #
AC0402FR-7W332RL
JLCPCB Part #
C7209908
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS