AC0402FR-074M32L
MFR.Part #
AC0402FR-074M32L
JLCPCB Part #
C910908
Description
-55℃~+155℃ 4.32MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS