CFR-12JT-52-120R
MFR.Part #
CFR-12JT-52-120R
JLCPCB Part #
C1370715
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 120Ω 167mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS