SR1206FR-7T15KL
MFR.Part #
SR1206FR-7T15KL
JLCPCB Part #
C873923
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS