AC0402DR-074K75L
MFR.Part #
AC0402DR-074K75L
JLCPCB Part #
C226719
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS