RC0805FR-13220RP
MFR.Part #
RC0805FR-13220RP
JLCPCB Part #
C5862429
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS