AC0402DR-074K53L
MFR.Part #
AC0402DR-074K53L
JLCPCB Part #
C226718
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS