RT0603CRE072R74L
MFR.Part #
RT0603CRE072R74L
JLCPCB Part #
C2114657
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS