AC0402DR-0733KL
MFR.Part #
AC0402DR-0733KL
JLCPCB Part #
C6491745
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS