AC0201FR-07576RL
MFR.Part #
AC0201FR-07576RL
JLCPCB Part #
C2096586
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS