AA1210JR-074M7L
MFR.Part #
AA1210JR-074M7L
JLCPCB Part #
C2120081
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS