AC0201FR-071K47L
MFR.Part #
AC0201FR-071K47L
JLCPCB Part #
C2095890
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS