AA2512FK-072M7L
MFR.Part #
AA2512FK-072M7L
JLCPCB Part #
C3999780
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS