AT1206DRE0721RL
MFR.Part #
AT1206DRE0721RL
JLCPCB Part #
C2132690
Description
-55℃~+155℃ 200V 21Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS