AA1218FK-0784K5L
MFR.Part #
AA1218FK-0784K5L
JLCPCB Part #
C1701601
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS