AA1218FK-074R12L
MFR.Part #
AA1218FK-074R12L
JLCPCB Part #
C4258647
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS