AA1218FK-07453KL
MFR.Part #
AA1218FK-07453KL
JLCPCB Part #
C1702364
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS