FMP100FTE52-4K64
MFR.Part #
FMP100FTE52-4K64
JLCPCB Part #
C1379818
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS