RK73H2ERTTD1653F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1653F
JLCPCB Part #
C6270780
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS