AA1210JR-071M2L
MFR.Part #
AA1210JR-071M2L
JLCPCB Part #
C1356834
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 500mW 75V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS