RE0402DRE07360KL
MFR.Part #
RE0402DRE07360KL
JLCPCB Part #
C851965
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS