AA1206JR-071M1L
MFR.Part #
AA1206JR-071M1L
JLCPCB Part #
C2116214
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS