AA1206JR-072M7L
MFR.Part #
AA1206JR-072M7L
JLCPCB Part #
C4242335
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 250mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS