PNP4WVFR-73-180R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNP4WVFR-73-180R
JLCPCB Part #
C1779371
Package
Plugin,D5.5xL17mm
Description
-40℃~+200℃ 180Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS