AA1206JR-0720RL
MFR.Part #
AA1206JR-0720RL
JLCPCB Part #
C4141157
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS