AT1206BRD075K62L
MFR.Part #
AT1206BRD075K62L
JLCPCB Part #
C857494
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS