AA1206FR-1330RL
MFR.Part #
AA1206FR-1330RL
JLCPCB Part #
C7208876
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS