AA1206FR-07100RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1206FR-07100RL
JLCPCB Part #
C4328476
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS