KTR18EZPF6650
MFR.Part #
KTR18EZPF6650
JLCPCB Part #
C3961524
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS