AA0805JR-07110RL
MFR.Part #
AA0805JR-07110RL
JLCPCB Part #
C2100007
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS