AA0805FR-1330KL
MFR.Part #
AA0805FR-1330KL
JLCPCB Part #
C7059973
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS