HHV-50FT-52-3M48
MFR.Part #
HHV-50FT-52-3M48
JLCPCB Part #
C1402190
Description
-55℃~+155℃ 3.48MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS