AA0805FR-0726R1L
MFR.Part #
AA0805FR-0726R1L
JLCPCB Part #
C4067539
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS