AA0603JR-072M7L
MFR.Part #
AA0603JR-072M7L
JLCPCB Part #
C2100662
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7MΩ 200V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS