AA0603JR-071M2L
MFR.Part #
AA0603JR-071M2L
JLCPCB Part #
C2100658
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS