AA0603JR-0718ML
MFR.Part #
AA0603JR-0718ML
JLCPCB Part #
C7059941
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS