AC1210FR-072K05L
MFR.Part #
AC1210FR-072K05L
JLCPCB Part #
C230155
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS