AA0603FR-079R53L
MFR.Part #
AA0603FR-079R53L
JLCPCB Part #
C4329242
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS