LVM06FTR030E-TR
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
LVM06FTR030E-TR
JLCPCB Part #
C4280145
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30mΩ ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS