AA0402FR-075R6L
MFR.Part #
AA0402FR-075R6L
JLCPCB Part #
C2097188
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS