YC124-FR-078K2L
MFR.Part #
YC124-FR-078K2L
JLCPCB Part #
C728757
Description
4 62.5mW 8 8.2kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS