RSF3WSJT-73-560K
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-560K
JLCPCB Part #
C1392395
Description
-55℃~+155℃ 3W 560kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS