AA0402DR-0711KL
MFR.Part #
AA0402DR-0711KL
JLCPCB Part #
C20141116
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS