RSF200JT-73-11R
MFR.Part #
RSF200JT-73-11R
JLCPCB Part #
C1383130
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS