AA0201FR-07549KL
MFR.Part #
AA0201FR-07549KL
JLCPCB Part #
C2103809
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS