AA0201FR-0714KL
MFR.Part #
AA0201FR-0714KL
JLCPCB Part #
C2102279
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS