AF1210JR-075K1L
MFR.Part #
AF1210JR-075K1L
JLCPCB Part #
C4269173
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS